Sistem Bilişim Hizmetleri

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür

Çağrı Merkezi

Çağrı MerkeziOluşan tüm problemlerin ve hizmet gereksinimlerinin tek noktadan en yetkin ve en hızlı kişilere ulaştırılmasını sağlar. Önceden belirlenmiş servis seviyelerinde hizmetin ulaştırılmasına yönelik tüm çalışmaları içerir. Servis sonrası raporlama işlemlerini yürütür.

Bilişim Teknolojileri alanındaki her türlü sorununuz için başvurabileceğiniz hizmet birimimizdir. Çağrı Merkezine ulaşan çağrılarınız en kısa zamanda ilgili diğer birimlere aktarılarak gerekli hizmet başlatılmaktadır.

Hizmetler garanti dahili, sözleşme kapsamı veya ücretli hizmetler şeklinde gerçekleşmektedir. Uzman personelimiz tarafından değerlendirilecek olan problemlerin aşamaları sizlere yazılı ve sözlü olarak iletilerek , sizlerden alınacak onay dahilinde hizmet gerçekleşir.

Bu tür nedenler ve buna benzer birçok neden bizi aramanızı gerektirebilir. Bizimle iletişime geçmek için İletişim sayfamızı kullanabilir veya uygun ise Canlı Destek panelinden anında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz bize mesaj göndererek sizinle irtibata geçmemizi isteyebilirisiniz.

 

HAZIR WEB SITELERI

Hazır Web Siteleri

ÜCRETSİZ ÖZEL YAZILIMLARIMIZ

Program İndir

En Beğendiğiniz Özelliğimiz?
 

HABER ABONELİĞİ
WEB TASARIM VE HOSTING


Web Tasarım yaptıran müşterilerimize Web Hosting, Mail Hosting ve Alan Adı BEDAVA!
Daha fazla bilgi için TIKLAYIN

Şu anda 12 ziyaretçi çevrimiçi

UZAKTAN DESTEK

Uzaktan Destek Programı - TeamViewer
Uzaktan Destek sistemi için müşterilerimiz bu programı indirebilirler.