Sistem Bilişim Hizmetleri

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür

Google Adwords Reklamları

Google ADWORDSİşletmenizin reklamını Google’da yapın!

Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google'da ve Google'ın reklamcılık ağında görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

Adwords Reklamları, günümüzde daha çok arama motorlarında popüler olan, içerik yayınlayan web sitelerinde de oldukça fazla kullanılan bir reklam çeşididir. Adwords reklamları gösterirken ziyaretçinin yazmış olduğu arama kelimelerine göre reklam göstererek reklam verenlerin reklamlarını hedef kitlesiyle buluşturmayı amaçlamaktadırlar. Google Adsense gibi reklam yayınlama merkezleriyse, sistemlerine dahil olan web sitelerinde, kelime analizi yaparak bu sayfalarda ilgili reklamın gösterilmesini sağlarlar.

Adwords reklamları, arama sonuçlarıyla ilgili veya reklam yayın ağına bağlı hizmet veren web sitelerindeki sayfa içerikleriyle ilgili olarak gösterilerek, ziyaretçiler tarafından ilgilenilmesi daha muhtemel reklamlar olduğu için hem reklam veren hem de reklam yayınlayanlara farklı bir alternatif sunmaktadır. Adwords sayesinde hedef kitlenizi sayfanıza çekerek, marka bilinirliğinizi gözle görülür şekilde arttırabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Google Adwords Reklamı

  • Reklam oluşturup işletmenizle alakalı anahtar kelimeler seçersiniz.
  • Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen hedef kitleye ulaşmış olursunuz.
  • Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamınızı tıklaması yeterlidir. Başlamak için bir web sayfasına bile ihtiyacınız olmaz.
  • Google ücretsiz olarak bir web sayfası oluşturmanıza yardım eder. Her şey son derece basit!
  • Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İletişim sayfamızı kullanabilir veya uygun ise Canlı Destek panelinden anında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz bize mesaj göndererek sizinle irtibata geçmemizi isteyebilirisiniz.

 

HAZIR WEB SITELERI

Hazır Web Siteleri

ÜCRETSİZ ÖZEL YAZILIMLARIMIZ

Program İndir

Bize Nasıl Ulaştınız?
 

HABER ABONELİĞİ
WEB TASARIM VE HOSTING


Web Tasarım yaptıran müşterilerimize Web Hosting, Mail Hosting ve Alan Adı BEDAVA!
Daha fazla bilgi için TIKLAYIN

Şu anda 18 ziyaretçi çevrimiçi

UZAKTAN DESTEK

Uzaktan Destek Programı - TeamViewer
Uzaktan Destek sistemi için müşterilerimiz bu programı indirebilirler.